Pomiń nawigację i przejdź do treści

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Przed Tobą trudne decyzje? Korzystając z usługi, jaką jest doradztwo marketingowe dowiesz się, w jakim miejscu znajduje się Twoja firma. Przeanalizuję Twoją markę, wykonując audyt marketingowy, który pozwoli określić drogę, zasoby oraz możliwości do optymalizacji. Dzięki temu zawsze zyskasz. Wspólnie i świadomie określimy cele, jak i drogę oraz zasoby konieczne do osiągnięcia sukcesu.

Konsultacje ze mną są prowadzone w godzinach 10:00-17:00 od poniedziałku do piątku. Spotkania realizowane są online, za pomocą narzędzi internetowych takich jak: Teams, Skype, Zoom, Google. Czas trwania konsultacji to 60 minut. Aby zarezerwować termin spotkania, skorzystaj z kalendarza. Potwierdzenie rezerwacji i dalsze instrukcje otrzymasz na adres e-mail w ciągu 3 dni roboczych.

Jeśli jesteś zainteresowany konsultacją na żywo, skieruj zapytanie na adres e-mail: dg@doloresgren.pl w celu ustalenia indywidualnej wyceny dogodnego terminu.

Regulamin sklepu internetowego znajduje się  tutaj. Jeśli masz dodatkowe pytania, skieruj zapytanie na adres e-mail: dg@doloresgren.pl. Odpowiem najszybciej, jak to możliwe.

Jeśli jesteś zainteresowany konsultacją i spotkaniem na żywo, skieruj zapytanie na adres e-mail: dg@doloresgren.pl w celu ustalenia indywidualnej wyceny dogodnego terminu. Oferuję Ci kompleksowe wsparcie skrojone na miarę Twoich potrzeb. Niezależnie, czy potrzebujesz strategii marki, inspiracji, stworzenia zaplecza marketingowego, optymalizacji pracy zespołu, czy też stałego wsparcia przy cyklicznych projektach.

Pełną ofertę znajdziesz tutaj, jeśli jednak stoisz przed trudnymi decyzjami, takimi jak wymyślenie nazwy, zaprojektowanie logo, kampania na Facebooku, również oferuję Ci pełne wsparcie konsultacyjne i projektowe. Niezależnie od Twoich potrzeb, przygotuję ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Gwarantuję świadomy postęp marketingowy:

  • w strategii marketingowej
  • w kreatywnej komunikacji marki
  • w edukacji i procesach
  • w optymalizacji kosztów
Utracono połączenie z internetem
Przywrócono połączenie z internetem