Pomiń nawigację i przejdź do treści

Poznajmy się

Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Dolores Greń i na co dzień pracuję według nurtu, który nazwałam Mature Marketing, czyli dojrzały i świadomy marketing. Gwarantuję Ci indywidualne i przemyślane podejście, skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Jako dojrzały strateg marketingowy wyznaczam kierunek rozwoju i towarzyszę w świadomym wzroście marki. Wdrażam, edukuję i optymalizuję działania marketingowe w Twojej firmie, abyśmy mogli wspólną drogą dojść do sukcesu.

Perspektywę patrzenia na marketing wzbogacam poprzez podejście naukowe i wiedzę praktyczną osoby znającej problemy i potrzeby tej branży od podszewki. Zarządzam, zmieniam i buduję z nastawieniem na efektywność, a jako lider działam świadomie i empatycznie.

Moje przewagi

Świadomy partner strategiczny, kompleksowo wspierający Twój biznes

Mierzalne optymalizacje, prowadzące do celów krótko- i długofalowych

Kreatywne ale i realne podejście do budowania wyróżniającej marki

Indywidualnie dobrany kierunek ewolucji marketingowej, dobrany wedle potrzeb i możliwości

Towarzyszenie w postępie marketingowym, wdrożenie i przeprowadzenie przez procesy

Mój cel i podejście

Moim celem jest przeprowadzenie Cię przez strategiczną zmianę na zasadzie ewolucji, a nie rewolucji. To znaczy, że zarządzam, zmieniam i buduję z nastawieniem na efektywność, a jako lider działam świadomie i empatycznie.

Nie wyruszaj w trasę bez przewodnika. Pojedź z kimś, kto już przebył tę trasę i to niejednokrotnie. Chętnie potowarzyszę Ci na drodze rozwoju, niezależnie od tego, w którym punkcie jesteś.

Możesz mieć różne pytania, stać przed różnymi decyzjami – moim celem jest przeprowadzenie Ciebie przez postęp. Spójrz na proces globalnie, w sposób dojrzały, do tego zachęcam Cię w nurcie Mature Marketing. Zawsze dzięki temu zyskasz.

  • edukacja
  • doświadczenie
  • praktyka
  • autorytet
  • uczestniczka certyfikowanego programu Charted Institute of Marketing w Londynie
  • absolwentka kursu Orkla Brand Management w Kopenhadze
  • 7-letnie doświadczenie jako Head of Marketing w międzynarodowych firmach
  • 3000 godzin spędzonych w sali szkoleniowej i na doradztwie
  • autorka tytułów w prasie branżowej, prasie naukowej, prelegent, wykładowca

W czym mogę Ci pomóc?

Strategia marketingowa

Strategia marketingowa określa tożsamość, wyznacza kierunek, jest kompasem w drodze rozwoju Twojej marki.

Skupienie jedynie na operacjach rozmywa cel, przez co „połowa pieniędzy wydawanych na marketing jest wyrzucana w błoto – problem w tym, że nie wiadomo, która to połowa”. Znajdziesz tę połowę, aby wspierała Twoje cele w biznesie.

Konsultacje marketingowe

Konsultacje z doświadczonym liderem i strategiem to znacznie więcej, niż planowanie pojedynczych narzędzi pod okiem specjalisty z wąskiej dziedziny.

Oferuję Ci kompleksowe wsparcie skrojone na miarę – niezależnie, czy potrzebujesz inspiracji, stworzenia zaplecza marketingowego, optymalizacji pracy zespołu, czy też stałego wsparcia przy cyklicznych projektach.

Skorzystaj z bazy wiedzy

Poprzez materiały edukacyjne dzielę się doświadczeniem, które przez 15 lat zdobywałam w Polsce i za granicą, współpracując z firmami różnych wielkości i o różnych strukturach.

Chcę pokazać Ci moją perspektywę patrzenia na marketing, którą wzbogacam poprzez podejście naukowe i wiedzę praktyczną osoby, znającej problemy i potrzeby tej branży od podszewki.

Utracono połączenie z internetem
Przywrócono połączenie z internetem